خداحافظ پدر!

امروز روزی جاودانه بود. روزی که از یادها نخواهد رفت. برای وداع با بزرگ مرجع بسیاری از مردم نجیب و شریف ایران " فقید سعید آیت الله منتظری " جمعیتی غیر قابل وصف، هر آن که ارادتی داشت به این مرجع بزرگ دینی، در این تشییع با شکوه حاضر بود. علاوه بر مردم قم ّبسیاری از مردم شهرهای دیگر شبانه خود را به قم رساندند تا قدردانی خود را به خاطر مهربانی بزرگواری، بخشندگی و گذشت، پاکی و صداقت او به جا آورند. مردمانی از شیراز، کرمان، اصفهان، تهران و..."سر ارادت ما و آستان حضرت دوست".

روح و قلبش آزرده بود؛ اما بی مهری و کوتاهیها را به بزرگی خود بر ما بخشید. "هرگز نرود ز یاد هر آن که از دیده برفت." روحش شاد و یادش گرامی.

/ 10 نظر / 30 بازدید
وحید

وقتی نمی توانی فریاد بزنی ناله نکن خاموش باش !!!قرنها نالیدن به کجا انجامید؟ روحش شاد

متین

اگرچه آزاد نبود اما آزاده زیست... روحش شاد

محدثه رضایی

برای اولین و اخرین بار عید غدیر ان پدر معنوی ایران را دیدم.راهش ادامه دارد حتی اگر شب و روز بر ما گلوله بارد.

سیاوش

سلام روحش شاد ممنون از حضور سبزتون

زیتون

سکینه بنت الحسین الگوی نسل سبزدرعرفان،سیاست،مدیریت،اجتماعی بودن امام حسین علیه السلام در توصیفش می فرماید: غالب (اوقات) بر سکینه چنین است که با تمام وجود محو جمال ازلی است. ایّامش غرق در عبادت و راز و نیاز با پروردگار سپری می گردد. آیت الله جوادی آملی :اگرهمه مثل حضرت سکینه بصیرت داشتند بطوریکه صدای قرآن راازسربریده امام حسین علیه السلام می شنیدند همان عصرعاشوراقیام توابین شکل می گرفت سکینه عارفه بود وفرزندامام حسن علیه السلام به خواستگاری اوآمد امام فرمودسکینه عارفه است ودنبال دانش است شما همسری انتخاب کن که خانه دارباشد عبدالله (علی اصغر)وسکینه ازحضرت رباب بودند (درصفحات)

نیما

سلام عزیز جوشش به روز است با نامه ای به محمد نوری زاد... منتظرم

ارمیا برزین

آیت الله العظمی منتظری با رحلتشون از بند این دنیا و سیاست کثیف آزاد شد خدحمتش کنه

زیتون

رحمت خدابراوباد ============= بامطلب غبارمیکنند تاترسشان رافرونشانند وفوایدبغل کردن درخدمتم [گل]

طاعون زدگی

رفت که آزاد شود از این بند ِ نامسلمان ِ خشک مذهب ِ .... بقیه اش را نگویم بهتر است